Audi A3

Audi A3 to sportowy samochód pochodzenia niemieckiego, 3-dzwiowy  oraz 5-dzwiowy. W tym artykule opiszemy ten pierwszy typ. Audi A3 wzbudza respekt  nie tylko swoim wyglądem ale także silnikiem. Jest  ładnym i zgrabnym samochodem, który jest sportowy w każdym szczególe!

Posiada poręczną, skórzaną kierownicę,  sportowe siedzenia,  zawieszenie z przodu i z tyłu, gałkę do zmiany biegów. To auto jest nie tylko bardzo ładne z wyglądu, ale również jego wnętrze wykonane jest ze skóry z myślą o pasażerach, by wygodnie się w nim siedziało oraz jeździło. Minusem A3 jest mały bagażnik oraz delikatne zwieszenie. Za to dużym plusem jest znakomite  przyspieszenie jakie posiada ten samochód. Mogło by się wydawać, że Audi ma mało miejsca w środku, lecz są to tylko i wyłącznie pozory.  W tym aucie znajdziemy takie udogodnienia jak klimatyzacje, poduszki powietrzne, elektryczne szyby i lusterka, centralny zamek, samochód jest bezawaryjne. Mamy również dwie możliwości co do skrzyni biegów, manualna i automat. W tym drugim przypadku jeżdżąc po mieście, bardzo dużo stracimy paliwa, bo aż od 15 do 17 litrów, korzystając jednak ze skrzyni manualnej to około 5 litrów mniej.

Podsumowując, warte uwagi jest przyspieszenie i niezawodność Audi A3, charakteryzuje go również oryginalny wygląd, bezawaryjność oraz dużo przestrzeni z przodu samochodu, ale również taką samą jak w innych autach ilość miejsca z tyłu. Dużym plusem jest także łatwa dostępność do części zamiennych.  Minusem może być wysoka cena samochodu, mały bagażnik oraz ciężko wchodzi w zakręty.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe