Audi A5

Przepiękne auto na wiele lat, nie znudzi się forma ani treść. Dobrze połączona elegancja jaką mają limuzyny z dynamiką sportową typową dla coupe. Samochód wygląda prestiżowo, i nie brak mu charakteru!

Wnętrze samochodu wykończone jest z najlepszego materiału. Doskonale dopasowane poszczególne elementy, ze sportowymi akcentami, wspaniałe fotele! Bardzo wygodne, choć minusem jest fakt, że kierowca mający 180 cm wzrostu ustawi siedzenie dla siebie, a wtedy osoba siedząca za nim nie będzie mieć miejsca na nogi. Jest to auto typowo dla dwóch osób, oraz ewentualne przewiezienie jakiś rzeczy czy jednej osoby. Siedzącym z tyłu pasażerom może przeszkadzać niski dach. Spory bagażnik z możliwością złożenia siedzeń, otwieranie go tylko klamką z prawej strony. To nie jest samochód praktyczny, nie każdy go może mieć.

Przez niską tylnią szybę, jest słabsza widoczność, i większe problemy z parkowaniem w mieście. Zawieszenie doskonale radzi sobie z ostrymi zakrętami, i motywuje do agresywnej jazdy. Doskonałe prowadzenie Audi A5 można zawdzięczać znakomitemu układowi kierowniczemu oraz napędowi na cztery koła. Pełne wyposażenie w ramach pakietu bezpieczeństwa. Bardzo cichy i oszczędny, przy średniej prędkości spalanie w granicach 8 litrów. Niestety dosyć szybko zużywają się opony a także Audi A5 ma dosyć ślamazarną zmianę przełożeń. Podsumowując, ten samochód jest bardzo piękny, wygodny, oszczędny z dobrymi osiągami. zdecydowanie dla ludzi biznesu, bogaczy. Nie dla rodzin, za mała przestrzeń auta.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe