Audi A6

Audi A6 to sztuka połączenie elegancji ze sortowym stylem, oraz z zastosowaniem nowoczesnych akcentów. Zastosowane są w nim innowacyjne rozwiązania, które poprawiają jego funkcjonalność.

Przestrzeni w tym samochodzie nie brakuje zarówno w obu rzędach siedzeń, na długość, szerokość a także na wysokość. Wydawać by się mogło, że to Audi ma mały bagażnik, lecz to tylko pozory. Nie brakuje tam pojemności, zmieściłaby się tam nawet szafa, po złożeniu tylnich siedzeń. Na pewno jego największą zaletą jest to, że jeździ się w nim bardzo bezpiecznie i wygodnie. Podczas podróżowania odczuwalny jest wysoki komfort jazdy, do tego bardzo wygodne siedzenia super sprawdzają się na długie podróże. Prowadzący może wpaść w zachwyt, gdy usiądzie przed kierownicę w odpowiednio wyprofilowanym siedzisku. Deska rozdzielcza jest perfekcyjnie dopracowana, zegary okazują się bardzo czytelne. Mnóstwo funkcji pokładowych, wymagających przyzwyczajenia. Wszystko dopełnia idealna jakość wykończenia. Widoczność też jest znakomita, dzięki dużym lusterkom.

Silnik nie sprawia żadnych problemów, nie pojawiają się niechciane głosy. Dobrze prowadzi się go w każdych warunkach pogodowych. Znakomite podwozie radzi sobie bezproblemowo ze wszystkimi dziurami. Samochód z przyjemnością wykonuje komendy wydawane przy pomocy kierownicy, stabilnie się trzyma na zakrętach. Audi pod względem bezpieczeństwa jest znakomite, czego zasługą są dobre hamulce, jak i napędu na cztery koła. Dużym minusem jest cena kupna, a przede wszystkim utrzymania tego auta.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe