Audi Q7

Ogromne rozmiary Audi Q7 oraz jego muskularny wygląd, sprawia ze kierowca może się poczuć jak władca szos. Fantastyczne auto, które daje radość z użytkowania. Pomieści całą rodzinę bez problemów.  Mimo nawiązań do innych terenówek, karoserii Audi nie brakuje dynamicznego charakteru. Efektowne diodowe oświetlenie zarówno z przodu jak i z tyłu reflektorów. Same nadwozie budzi szacunek w śród kierowców. Pierwszy samochód terenowy z prawdziwego zdarzenia niemieckiej marki.

Audi Q7 gwarantuje bardzo dużą ilość miejsca, nie zależnie czy siedzimy z przodu, czy też z tyłu, dodatkowo posiada trzeci rząd siedzeń przeznaczony dla dwóch osób Duże rozmiary samochodu sprawiają że podróż dla 7 osób jest wygodna. Rozłożenie 3 rzędu siedzeń ogranicza przestrzeń bagażnika. Bez dodatkowych siedzeń  rozłożonych bagażnik jest bardzo pojemny. Pozytywny obraz wnętrza, dopełniają bardzo wygodne fotele zrobione z najlepszych materiałów,  a także czytelne wskaźniki i wyświetlacze.

To auto nie jest stworzone do jazdy w terenie. Jego żywiołem są autostrady oraz drogi niższej jakości. Znakomity komfort jazdy udało się połączyć z przyzwoitymi własnościami trakcyjnymi. Te ostatnie są zasługą m.in. napędu na obie osie, który znajduje się oczywiście w wyposażeniu seryjnym. Q7 posiada napęd na 4 koła. Trzeba wspomnieć o wyposażeniu. Wyposażenie Q7 jest standardowo, niewystarczająco bogate; automatyczną klimatyzację, a także czujniki deszczu i ciśnienia w oponach. Niestety odbija się to na cenie zakupu, która okazuje się wysoka także w porównaniu z konkurencją.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody terenowe