Audi R8

Bardzo szybkie i bardzo sportowe auto. Super samochód! Z zewnątrz wygląda tak, jak powinien wyglądać sportowy samochód z najwyższej półki. Preferowane osoby do tego pojazdu to szczupłe, małe, tak jak on sam. Do tej pory samochód zdobywał same pochlebne opinie od dziennikarzy motoryzacyjnych! Na pewno samochód warty uwagi.

Nowoczesne lampy LED, ogromne wloty powietrza tak z zewnątrz prezentuje się Audi R8. Jednak środek samochodu nie jest tak idealny jak na pierwszy rzut oka. Ma czytelne zegary oraz świetnie wykończony kokpit. Jednak pozycja za kierownicą wymaga wiele do życzenia, są problemy z widocznością, zarówno z przodu jak i z tyłu. Widać, że Audi R8 chce dorównać Porsche, jednak przesadzono z ceną, gdzie to pierwsze jest droższe od drugiego o aż 100 tys.!

Bagażnik odradza jazdę po zakupy, gdyż jest mikroskopijny. Gdy naciśniemy mocniej na pedał gazu, wtedy przekonamy się jaka drzemie bestia w tym Audi, jednak prowadzenie nie jest już takie łatwe i może stwarzać trudności kierowcom. Układ kierowniczy i podwozie nastawia nas na frajdę z jazdy. Posiada napęd na obie osie. Najważniejszy punkt R8 to jego silnik, nie można mówić o jakichkolwiek brakach. Prędkość 200 km / h uzyskuje po 15,5 sekundach! Przy tak ogromnej mocy auta, to oczywiste, że komfort jazdy musiał ustąpić bezpieczeństwu. To przecież jest najważniejsze. Pod względem wyposażenia R8 wypada blado, gdyż trzeba dokupić do standardu zmieni arkę CD. Przy zamówieniu samochodu w salonach Audi, wydłużony jest bardzo okres oczekiwania na niego.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe