Audi TT

Audi TT posiada jest z najlepszych silników marki Audi. Radość z jazdy tym sportowym autem jest niesamowita! Niestety ten samochód j nie jest dl rodziny, przeznaczone jest tylko dla dwóch osób. Na to auto stać tylko najbogatszych, których nie boli wydawanie pieniędzy na paliwo.

W kabinie znajduje się bardzo dużo sportowych akcentów, takich jak spłaszczona u dołu kierownica, zegary w tubach, mała i poręczna skrzynia biegów. Całość wykończona z najwyższą staranności, z najlepszych materiałów. Ogólnie super auto, tylko niskie i twarde. Wielkość samochodu sprawia, że latem klimatyzacja działa błyskawicznie. W zimę za to ogrzewanie również szybko działa. Tak samo wielkość auta wpływa również na widoczność. Posiada równie podgrzewane siedzenia. Bardzo dobrze spisuje się na autostradach. Na naszych polskich drogach nie sprawuje się za bardzo, bo jest niski i zahacza o krawężniki. Lecz jednak ma niepowtarzalny, ponadczasowy wygląd podwozia.

Na tylnich siedzeniach nie ma miejsca, żeby ktokolwiek tam siedział. Bagażnik również jest mały. Audi TT może się pochwalić natomiast przednimi siedzeniami. Kierowca i osoba zajmująca miejsce obok, mają do dyspozycji wygodną, sportową niską pozycję do jazdy, dużo miejsca i fotele, które idealnie podtrzymuje ciało. Zawieszenie radzi sobie znakomicie, w czym zasługa sztywnego układu. Jak na spalanie tego sportowego auta, nie jest najgorzej. W samochodzie znajdziemy wentylacje, klimatyzacje, znakomita jakość wykończenia. Super komfort jazdy i znakomite osiągi.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe