BMW X6

X6 to samochód, który na zawsze zapisze się na kartach motoryzacyjnej historii. A to wszystko dlatego, że jest pierwszym produkowanym seryjnie modelem, w którym styliści nadwozia zdecydowali się połączyć cechy luksusowego z cechami sportowego coupe.

BMW to potężny samochód, wydatnych przetłoczeniach, wąskich szybach, agresywnych detalach, a na dodatek z opadającą linią dachu. Opadająca linia dachu ogranicza miejsce nad głowami jadących z tyłu, utrudnia samo zajmowanie miejsca na kanapie, a na dodatek drastycznie zmniejsza funkcjonalność bagażnika. Wąskie szyby mocno ograniczają kierowcy widoczność do tyłu, a pasażerom zapewniają niemal klaustrofobiczne doznania. wygospodarowane przestronne siedzenia oraz obszerny bagażnik. Plusem są wygodne siedzenia. Wysoka jakość wykończenia oraz mistrzowska precyzja montażu.

W porównaniu do wspaniałej karoserii, kabina pasażerska prezentuje się niezwykle, tablica rozdzielcza ma surowe kształty i próżno w niej szukać efektownych zegarów czy wyświetlaczy. X6 potrafi wziąć na barki naprawdę ciężką przyczepę. To właściwie zaleta podczas jazdy  tym samochodem, która łączy prawdziwą terenówkę. Do jazdy na bezdrożach nie nadaje się w ogóle. Z drugiej strony na drogach asfaltowych, prowadzi się niemal jak samochód osobowy, zawieszenie radzi sobie z ostrymi zakrętami,  układ kierowniczy posłusznie wykonuje polecenia kierującego, a hamulce skutecznie zatrzymują nielekki pojazd. Wyposażenie auta jest bardzo bogate, takich jak; elektroniczną regulację pracy amortyzatorów, audio z 16 głośnikami, odtwarzacze DVD, luksusowe wykończenia wnętrza czy… 3-miejscową kanapę tylną.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody terenowe