BMW Z4

BMW Z4 to sportowe, dynamiczne, małe i przede wszystkim ładnym. Jest rozpoznawalny przede wszystkim dzięki twardemu, otwieranemu dachowi, który otwiera się w zaledwie 10 sekund.

Posiada długą przednią maskę, króciutki tył. Po prostu ładny i proporcjonalny samochód. W kabinie znajdują się dwa wyprofilowane, sportowe fotele. Wysokie osoby nie powinny mieć problemu ze zmieszczeniem się w nim. Niestety składany dach, musi się gdzieś schować, więc do bagażnika zmieszczą się tylko nie liczne zakupy. Kierownica mieści się idealnie w rękach, na desce rozdzielczej znajdują się dwa okrągłe zegary. Układ kierowniczy jak na BMW przystało jest superprecyzyjny. Zawieszenie jest sprężysto – sportowe, nie powinno zmęczyć nas długie podróżowanie. BMW Z4 jest bardzo dobrze dopracowane, ładne, szybkie i mało awaryjne. Trudno nie wspomnieć również o przyjemnej dla oka stylistyce z ciekawymi detalami oraz wykończenie najwyższej klasy.

Samochód wygląda nie pozornie, a pod maską to prawdziwy diabeł! Posiada nieziemskie przyspieszenie! Auto jest odporne na korozje,  jednak ciężko dostać części zamienne do niego. BMW Z4 wyposażony jest w skuteczny ABS, wydajną klimatyzację, wspomaganie kierownicy i dużą ilość poduszek powietrznych. Samochód wspaniale wchodzi w zakręty, bez problemu trzyma się drogi. Tak naprawdę za 250 tys. kupimy samochód zarówno cabrio jak i coupe. Zmieści się wszędzie i szybko rozwija pożądaną prędkość. Wysoka jakość wykonania wnętrza, samochód jest wyposażony skórą. Mankamentem są jeszcze lusterka, są za małe.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe