Dacia Sandrero

Dacia Sandrero to prosty, funkcjonalny i ekonomiczny samochód. Jak każde auto posiada wady, ale wart jest takich pieniędzy.

Wygląd Sandrero z jednej strony przypomina samochód miejski a z drugiej typową terenówkę. Korzystny wygląd dzięki lakierowanym lusterkom, klamkom, lampą umieszczonym w przednim zderzaku. Dacia Sandrero ma zgrabną sylwetkę dzięki czemu zwraca na siebie uwagę. We wnętrzu spotkamy się z porządnymi materiałami wykończeniowymi, choć w porównaniu z innymi samochodami wypada blado. Kokpit wykonany jest z twardego plastiku, dzięki czemu jest bardziej odporny na porysowania i uszkodzenia. Czytelność wskaźników jest niczego sobie, kierowca bez problemowo odczyta wszystkie parametry. Dzięki wysokości siedzenia kierowcy nie ma on również z widocznością na drodze. Dacia Sandrero jest samochodem klasy ekonomicznej, więc nie można oczekiwać od niego luksusów. Widać to po wygodzie siedzeń, które są zbyt miękkie i mają zbyt słabe trzymania boczne.

Samochód ten jest bardzo przestrzenny i duży. Nie można więc narzekać na miejsce zarówno z przodu jak i z tyłu. Bagażnik jest niesamowicie duży, bez problemowo zapakuje się do niego cztero-osobowa rodzina. Dzięki regulacji siedzeń, odnalezienie właściwej pozycji nie sprawia problemu. Zawieszenie w Dacii Sandrero jest mocny i prosty, wytrzymujący wszelkie nierówności oraz trudne warunki pogodowe,  a do tego nie wydaje żadnych dziwnych odgłosów. Dodatkowo układ hamulcowy świetnie się spisuje, hamulce dobrze reagują na nacisk pedału, co daje gwarancję bezpieczeństwa.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe