Fiat Bravo

Fiat Bravo to bardzo trwały i ładny samochód. W jego karoserii znajdziemy połączenie dynamiki z elegancją. Można powiedzieć, że ten pojazd jest stworzony z myślą o kierowcy a nie o pasażerach. Warto również dodać, że Bravo nie tylko ładnie wygląda ale również dobrze jeździ.

Ten model Fiata można uznać za najładniejszy w swojej kategorii. Sportowy z wyraźnymi detalami. Spokojny, pełen delikatnych krągłości, duże reflektory. Zgrabna linia dachu przechodząca na tylnią szybę. Zmniejszające się ku tyłowi szyby są najciekawszym elementem zewnętrznym Fiata. Wnętrze kompaktowego Bravo wykończone jest z materiałów do których nie można mieć żadnych zastrzeżeń. W Bravo nie będzie problemów z czytelność zegarów oraz ich łatwą obsługą. Zdecydowanie na pochwałę zasługuję bagażnik Fiata, w którym jest bardzo dużo miejsca. W kabinie również nie będzie z tym problemów, gdyż pojemność tego auta jest wystarczająca, by pomieścić kierowcę wraz z pasażerami.

Fiat Bravo jest jedynym z tych samochodów, którymi się znakomicie jeździ. Frajda z prowadzenia tego auta jest niesamowita, a to dzięki wygodnemu fotelowi i odpowiedniej pozycji za kierownicą. Przechyły podczas zakrętów nie są duże, a pojazd bez problemów pokonuje nierówności. Do tego trzeba dodać, że samochód lepiej spisuje się w trasie, niż w miejskim tłumie, a to za sprawą „długiego” biegu pierwszego.  Gdyż po jego wrzuceniu, nic się nie dzieje, moment zanim auto ruszy do przodu jest zbyt długi. Przy tym ciężko się wbija, czasem wchodzi dopiero za drugim lub trzecim razem.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe