Ford Mondeo

Elegancki Ford Mondeo to rodzinne auto klasy średniej. Jego sylwetka jest połączeniem dynamiki oraz charakterem samochodu opanowanego i wytwornego. Samochód ten oferuje najwyższy poziom kontroli, większe bezpieczeństwo oraz wygodę.

Wyróżniającym się czynnikiem są przednie światła do jazdy dziennej. Dynamiczny styl Forda dostrzegamy po opływowych liniach nadwozia, co stwarza pozory ciągłego ruchu auta. We wnętrzu samochodu zachwycisz się niezwykłym komfortem, starannie dobranymi szczegółami oraz bogactwem nowatorskich technologii. Znakomicie prezentuje się konsola środkowa, chociaż niektóre z przycisków są źle umiejscowione i potrzeba czasu, żeby się do nich przyzwyczaić. Materiały wykończeniowe są starannie dobrane, choć do czołówki jeszcze mu brakuje. Dla podkreślenia klimatu w samochodzie istnieje możliwość włączenia diod LED. Kabina jest wręcz gigantyczna, każdy pasażer pojazdy ma dla siebie mnóstwo przestrzeni oraz wygodne siedzenia. Na wyróżnienie zasługuje pojemny i bardzo ustawny bagażnik.

Układ jezdny jest idealnie dopracowany, nie posiada żadnych wad. Również zawieszenie spisuje się bardzo dobrze. Ford Mondeo nie ma żadnych problemów z pokonywaniem zakrętów a do tego zapewnia wysoką stabilność. Samochód jest bardzo bezpieczny, do skutecznych hamulców trzeba jeszcze dodać technologiczne osiągnięcia. Auto wyposażone jest w System Kontroli Pasa Ruchu (LDW), Eco Mode, a także w System Monitorowania Koncentracji Kierowcy. Nie można oczywiście zapomnieć o Systemie Monitorowania martwego pola widzenia w lusterku – są to system, które ułatwiają, a przede wszystkim chronią użytkowników pojazdu przed niebezpiecznymi czynnikami.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe