Honda CR-Z

Honda CR-Z pojawiła się na rynku jako bezkompromisowy sportowy samochód, który przede wszystkim potrafi oszczędzać paliwo. Trzydrzwiowe coupe jest lekkim, szybkim i ostrym autem. Honda jest znana z tego, że daje wiele radości, za małe pieniądze. Ma w sobie dużo charakteru, dużo dynamiki i sporo uroku.

Charakterystycznymi zewnętrznymi elementami tego auta są reflektory i tylnie lampy, a także kształt klamek. Posiada również nietypową pokrywę bagażnika z „łamaną” szybą. Znakomicie w karoserii Hondy wyglądają przednie błotniki oraz dolna krawędź szyb bocznych. Sportowy i agresywny wygląd samochodu pozwala twierdzić, że z łatwością pokonuje wszelkie łuki i zakręty. Twarde zawieszenie wraz z układem kierowniczym, potwierdzają, że Honda nie najlepiej radzi sobie z dziurawą nawierzchnią. Nierówności są mocno odczuwalne przez pasażerów, w szczególności tych siedzących z tyłu. Do tego głowy są tuż pod dachem.

We wnętrzu kierowca dostrzega idealną deskę rozdzielczą i co najlepsze, że jest ona ergonomiczna. Równie widocznie umieszczona zostały elektroniczne zegary wraz z podświetleniem. W sportowej Hondzie siedzi się bardzo nisko. Miejsca z przodu jest wystarczająco dużo, natomiast na tylnich siedzeniach prawie wcale. Do tego, żeby wejść na tylnią kanapę trzeba się ogromnie namęczyć. Mały bagażnik także zasługuje na słowa krytyki, nawet po rozłożeniu tylnich siedzeń nie zadowala pojemnością. Niesamowite jest to, że Honda CR-Z spala tylko 5 litrów na 100 kilometrów! Samochód przyspiesza do setki w ciągu 10 sekund.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody sportowe