Jeep Renegade

Odwiedzając salon Jeepa możemy ujrzeć nowy model – Jeepa Renegade. Jego cena zaczyna się od sześćdziesięciu dziewięciu tysięcy dziewięciuset złotych. Model ten rozszerza gamę marki i wchodzi do powstającego dopiero w tej marce przedziału samochodów sportowo-użytkowych, jakim jest SUV. Nie oznacza to jednak rezygnacji z prezentowanego przez firmę od lat stylu życia pełnego przygód, a także rezygnacji z napędu cztery na cztery.
Samochód posiada pierwszą w tym segmencie aut dziewięciostopniową skrzynię biegów. Oczywiście automatyczną. Zapewnia ona naprawdę duże osiągi bez względu na ukształtowanie terenu. Silniki, dostępne w dwunastu konfiguracjach układu napędowego, posiadają niskie zużycie paliwa, co z cała pewnością sprawia, że samochód będzie dobrze odbierany przez każdego klienta.
W naszym regionie, Europie, samochód ten będzie dostępny w pełnym asortymencie, który to obejmuje takie wersje, jak: Sport, Longitude, Limited oraz Trialhawk. Sprzedaż na rynku europejskim ma się rozpocząć już w czwartym kwartale roku dwa tysiące czternastego.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Szybkie samochody