Kia Ceed

Auto wyzwala emocje i emanuje energią na każdej płaszczyźnie. Ten samochód wyzwala nie tylko chęci posiadania, ale przede wszystkim chęć jego prowadzenia.

Kia Ceed jest połączeniem eleganckiej i sportowej linii. Głębokie przetłoczenia, wyrafinowane detale, a wszystkie elementy stanowią całość. Kia pozwala na korzystanie z uroków życia. Jest bardzo atrakcyjny i pełny wszechstronności, a do tego komfortowy i pełny innowacyjnych rozwiązań. Elegancja każdego elementu na pewno zostanie doceniona przez każdego pasażera Kia Ceed. Powierzchnie i tkaniny wykorzystane do wykończenia wnętrza są dobrane z wysokiej jakości materiałów. Deska rozdzielcza wyglądem przypomina bardziej limuzynę. Odczyt wskaźników nie stanowi żadnego problemu, natomiast podczas manewrów możemy mieć utrudnioną widoczność, przez umieszczone masywne słupki.

Przestrzeni na tylnich jak i na przednich siedzeniach nie brakuje, a dzięki otwieranemu panoramicznie oknu dachowemu, wnętrze staje się jeszcze bardziej przyjazne. Dodając ergonomiczne i obszerne fotele oraz dobre rozplanowanie kabiny, poziom wygody wzrasta. Nie można krytykować nawet pojemności bagażnika, gdyż jest ustawny i przestrzenny, a pod nim kryje się mnóstwo dodatkowych schowków. Podczas załadowania tego małego samochodu, kierowca zmuszony jest mocniej trzymać kierownicę, a przez pasażerów bardziej odczuwalne wstrząsy. Dzięki solidnym hamulcom, możemy być pewni bezpieczeństwa podczas jazdy. Aby ułatwić prowadzenie auta w nocy, podczas złych warunków atmosferycznych auto zostało wyposażone w światła ksenonowe.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe