Mercedes GL to luksusowy samochód osobowy, uważany za jeden z największych aut w bazie Mercedesa z grupy terenowych. Jego duże rozmiary, budzą respekt nie tylko na drodze.

Samochód na zewnątrz wygląda obiecująco, na bardzo przestrzenny. Pozory nie mylą. We wnętrzu tego aut znajduje się siedem miejsc dla pasażerów, które stwarzają cudowne warunki do jazdy. Dwa ostatnie siedzenia składane są elektrycznie, co sprawia, że można dzięki ich złożeniu powiększyć miejsce bagażnika. Możliwe jest również złożenie kanapy za kierowcą, dzięki czemu powierzchnia się jeszcze bardziej zwiększa. Nawet przy rozłożeniu wszystkich foteli nadal pozostaje dużo miejsca kufrze. Pytanie tylko kto w tak luksusowym aucie będzie przewoził wielkie rzeczy, narażając go na jakiekolwiek uszkodzenia.

Komfort jazdy tym samochodem jest niesamowite! Kierowca czuje się w nim jak pan i władca dróg. Dzięki napędowi na cztery koła, bez problemów pokonuje wszelkie nierówności. Dzięki jego wysokiemu zawieszeniu, Mercedes GL może bez obaw jeździć po wysokiej wodzie. Mercedes znakomicie radzi sobie z różnymi drogowymi przeszkodami, nie dając pasażerom odczuć wibracji. Samochód nie radzi sobie jednak z szybkimi manewrami, sprawiając kierowcy różne niespodzianki. Wnętrze jest znakomicie dopracowane, wykonane z najlepszych materiałów. Niestety rozmieszczenie danych elementów kokpitów przez producentów nie dodamy do zalet Mercedesa. Dużym problemem dla właścicieli tego auta będą przede wszystkim liczne awarie oraz kosztowne naprawy.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody terenowe