Podczas drugiego październikowego weekendu (11-12 października 2014 roku) w Poznaniu odbył się niezwykły zlot miłośników samochodów. A mianowicie był to zlot miłośników jednej z najmłodszych marek samochodowych na świecie. Chodzi nam oczywiście o Smarta. Największą atrakcją tego poznańskiego wydarzenia była przedpremierowa prezentacja nowych modeli marki: Smarta Fortwo i Smarta Forfour.
Dzięki temu można było dostrzec zmiany, jakie wprowadzono w nowej wersji samochodu. Smart Fortwo został powiększony. Aktualna wersja ma 2 metry i 69 centymetrów długości. Jest to gwarantem zwinności, bardzo niewielkiej średnicy ruchu podczas zawracania oraz niesamowitej łatwości poruszania się w trakcie parkowania. Wnętrze samochodu zaś może się poszczycić materiałami najwyższej klasy i jakości.
Model Smart ForFour został wyposażony w 52-kilowatowy silnik, a także bagażnik, który ma pojemności dziewięciuset siedemdziesięciu pięciu litrów. Model ten oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, jest dla czterech osób. Dodatkowym plusem tego modelu jest to, że można nim przewozić przedmioty, które osiągają długość do dwóch metrów i dwudziestu centymetrów.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.