Całkiem duży, bezpieczny oraz stosunkowo mało spalający samochód. Komfortowy i odporny jak na nasze Polskie drogi. Wyglądem przypomina czołg, ale w tym tkwi jego urok. Stosunek ceny do jakości pojazdu jest bardzo dobry.

Bardzo dobre auto w teren i na długie wyjazdy. Nissan Pathfinder to dość niezawodny samochód o kanciastych kształtach, z wspaniałym komfortem jazdy. Jak na pojazd o takich gabarytach, trzeba przyznać prowadzi się dość dobrze. Mimo kiepsko dopracowanej pozycji za kierownicą oraz słabych materiałów wykończeniowych, dużym plusem jest znakomita widoczność. Dla osób przesiadających się z mniejszych samochodów, z pewnością będzie problem z parkowaniem, ale nie w tym modelu. Nissan Pathfinder posiada kamerę cofania oraz bardzo duże lusterka, co zdecydowania ułatwia poruszanie na wstecznym.

We wnętrzu samochodu znajdziemy bardzo dużo przestrzeni. Zarówno w pierwszym i drugim rzędzie siedzeń, nie jest problemem zmieszczenie nóg, łokci czy też głowy. W ostateczności można rozłożyć trzeci rząd, który schowany jest pod podłogą bagażnika. Po złożeniu dwóch ostatnich rzędów siedzeń tworzy się ogromna przestrzeń, z możliwościami przewożenia dużych pakunków. Posiada ekonomiczny silnik, który średnio potrafi spalić od 9 do 10 litrów. Niestety zmiana biegów niezbyt precyzyjna, ciężko wchodzi dwójka. Kierowca nie będzie miał za to problemów z odczytaniem informacji z zegarów umieszczony na kokpicie. Przyspieszenie w tym samochodzie na pewno zaskoczy wielu, tak samo jak głośność pracy silnika.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody terenowe