Opel Astra

Opel Astra jest jednym z najpopularniejszych samochodów osobowych, do tego trzeba dodać, że nie drogim i trwałym. W tym pojeździe zdecydowanie postawiono na solidność i wytrzymałość.

Ciekawy wygląd Astry sprawia, że możemy go nazwać ikoną stylu. Skośne reflektory, ostre kształty, zgarbiona maska sprawiają, iż wzbudza zazdrość innych kierowców. Światła tylnie i przednie świetnie wyglądają, i dobrze spełniają swoją rolę. Chromowane klamki dodają sportowego akcentu Astrze. A gdy zajrzymy do wnętrza, nie rozczarujmy się. Pozytywne wrażenie sprawiają materiały wykończeniowe, kokpit cieszący oko oraz czytelność i łatwość obsługi wskaźników. Niestety przesadzono z przyciskami, jest ich zdecydowanie za dużo, co utrudnia ich obsługę kierowcy. Kierownica za to doskonale pasuje do dłoni. W astrze znajdziemy również mnóstwo przeróżnych schowków.

Do wysokiego komfortu jazdy przyczyniają się wygodne fotele, dobrze trzymające pasażerów podczas zakrętów. Opel Astra jest pojemnym samochodem, na miejsce nie mogą narzekać ani kierowca ani siedzący obok niego pasażer. Na tylniej kanapie nie powinno być również problemu z pomieszczeniem trzech osób, jednak wysokim pasażerom może brakować miejsca pod nogami. Mogą oni mieć również problem z wchodzeniem do pojazdu przez małe drzwi. Bagażnik jest dobrze wyposażony, znajdują się w nim zaczepy na bagaże i lampy oświetlające jego wnętrze. Walizki, torby i inne rzeczy bez problemu się pomieszczą. Koło zapasowe i lewar znajdują się pod klapą bagażnika, a po jego bokach umieszczone są dwa schowki.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe