Range Rover Evoque to luksusowy i najpiękniejszy samochód produkowany do dnia dzisiejszego.  Nie sposób oderwać wzroku od tego sportowego pojazdu, a co najciekawsze to najbardziej ekonomiczne auto.

Podczas jazdy tym samochodem można poczuć luksus jak w limuzynie. Nie sposób oderwać od niego wzroku. Solidna, dynamiczna karoseria oraz nowoczesne detale przyciągają jak magnez. Wnętrze również wykończone jest z najlepszych materiałów. Kokpit znakomicie wyposażony, jednak wymagający przyzwyczajenia przy obsługiwaniu. W Range Rover Evoque znajduje się, aż siedem kamer! Tylnia, boczne, z góry na progi – niestety wymagają dodatkowej dopłaty. Widoczność jest słaba, szyby od przodu do tyłu są coraz mniejsze, co utrudnia widok. Kierowca bez kamery cofania, będzie miał ogromne problemy z zaparkowaniem.

Co do przestrzeni samochodu to jest ona wystarczająca. Na tylnich komfortowych siedzeniach nie ma problemu z umieszczeniem nóg, kolan, wysokie osoby też nie napotkają żadnych problemów. Kabina jest szeroka i wysoka. Wydawać by się mogło, że bagażnik nie jest pojemny, lecz to tylko pozory. Samochód z łatwością radzi sobie jeżdżąc po bezdrożach, a także po dziurawych i krętych ulicach miast. Posiada napęd na cztery koła, co zdecydowanie wpływa, że świetnie sobie radzi. Dzięki dużym lusterkom bocznym, auto idealnie pasuje do jazdy z przyczepą. Niestety zbyt nisko ma umieszczone plastikowe zderzaki, które często zahaczają o krawężniki. Spalanie Range Rover mieści się w granicach 14,5 litra w mieście do 9,9 litrów na trasie.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody terenowe