Seat Leon

Seat Leon to samochód z dynamicznym i pewnym charakterem  oraz pięknym wyglądem. Kojarzony jest z dużym emocjami, budzącymi pożądanie oraz chwyta za serce. Jest definicją piękna ze sportowym zacięciem.

Jego sylwetka cieszy oko. Agresywne linie, zaokrąglony tył, ukryte klamki, sportowe reflektory wraz z oknami sprawiają, że Seat wygląda niezwykle dynamicznie. Leon we wnętrzu nie powala przestrzenią, lecz pasażerowie nie będą mieli problemów z pomieszczeniem się w nim. Kabina jest po prostu wystarczająca. Niestety przez niską linię dachu wysocy pasażerowie na tylniej kanapie mogą mieć problemy na wysokości głowy. Wynik przeciętny osiąga również pojemność bagażnika. Fotele są za to  bardzo wygodne, a kierowca nie będzie miał kłopotów z dobrym ustawieniem ich, dzięki dużemu zakresowi regulacji. Warto dodać, że trzymania boczne idealnie zostawiają pasażera w fotelach czasie zakrętów. Prowadzący Seata będzie czerpał dużą radość z jego prowadzenia, dzięki idealnej pozycji.  W środku znajdziemy duże wskaźniki, które ułatwiają ich czytelność. Bardzo dużo brakuje do ideału materiałom wykończeniowym wnętrza Seata. Powiedzmy wprost – sprawia wrażenie zbyt plastikowego i taniego wykończenia. Obita skórą kierownica to zbyt mało jak na taki samochód.

Dzięki kompaktowemu zawieszeniu Seat bez problemu wykonuje przeróżne manewry, a dopracowany układ jezdny sprawi, ze podróżowanie Leonem dostarcza mnóstwo pozytywnych przeżyć. W czasie jazdy krętymi drogami samochód doskonale utrzymuje się przy nawierzchni, a do tego czuć komfort podróżowania.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe