Skoda Superb

Skoda Superb choć wygląda skromnie, to zapewnia wysoki komfort. Jest to samochód zarówno elegancki, luksusowy jak i praktyczny.

Udziwnione linie okien oraz nietypowe lampy tylnie, dodają mu wyjątkowości. Przód samochodu przyciąga wzrok agresywnym i groźnym widokiem. Przestronne wnętrze Skody jest eleganckie, zadbano w nim o wszystkie szczegóły. Znakomita czytelność wskaźników oraz wspaniała widoczność, dzięki dużym lusterkom.  Niestety kokpit nie został zaprojektowany na wysokim poziomie, brakuje mu kilku detali, które pokazały by że siedzimy w nowoczesnym samochodzie. Wnętrze jest ogromne, a przy tym zyskuje na jakości wyglądu. Perfekcyjnie dopracowana pozycja za kierownicą, dzięki wygodnym i przestronnym siedzeniom. Nie można zapomnieć opowiedzieć o przestrzeni na tylniej kanapie. Porównując do innych aut tej klasy, Skoda Superb jest zdecydowanie najlepsza pod tym względem. Bagażnik również powala swoich konkurentów na kolana, jest niesamowity i duży! Można go otwierać a dwa sposoby, co zdecydowanie ułatwia dostęp do niego. Istnieje również możliwość złożenia tylnich siedzeń, co powiększa pojemność kufra dwukrotnie.

Mimo tego, iż Skoda Superb jest ciężkim samochodem, nie ma problemów z prowadzeniem jej. Dzięki sześciobiegowej przekładni biegów porusza się dość dobrze po mieście. Znakomita przyczepność auta podczas pokonywania zakrętów! Niestety kierowca wraz z pasażerami łatwo będzie odczuwał wszelkie nierówności na drodze. Warte uwagi jest spalanie, które jest dość przyzwoite sięgające 8l na 100 kilometrów.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe