„Dziennik Gazeta Prawna” ogłosił wyniki badań dotyczących kwestii mandatów dla kierowców. Kto zbiera ich najwięcej? Jaka grupa wiekowa? Jaka płeć? Tego wszystkiego można się dowiedzieć z opublikowanych informacji gazety.
Jedna trzecia wszystkich madatowiczów to osoby w wieku od 25 do 39 lat. Co istotne, a może i zaskakujące – 69 procent tych osób to panowie. Jedynie 4 procent mandatów otrzymują osoby młode, w wieku od 18 do 24 lat. Wśród nich również 69 procent przypada na płeć męską. W przedziale wiekowym 60-69 mamy 15 procent osób otrzymujących mandaty. I tu z kolei 82 procent mandatowiczów to panowie. Czyżby panie nie jeździły jednak tak źle, jak to głoszą wszelkiego rodzaju dowcipy i anegdotki?
W ciągu dziewięciu miesięcy tegorocznych wystawiono trzysta dwadzieścia osiem tysięcy mandatów, które karały wykroczenia uwiecznione przez sieć radarów, których jest trzysta trzydzieści pięć fotoradarów. Wyniki te wraz z obszerniejszym komentarzem można zobaczyć w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Źródło: http://goodfellas-cars.pl/


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.