Suzuki Hayabusa

Suzuki Hayabusa to jeden najbardziej kultowych motocykli ostatniej dekady. Jazda Hayabusą to spore przeżycie; Suzuki Hayabusa to nie tylko legenda, to praktyczny kawał kultowego, użytecznego żelastwa. Szkoda, że podczas modernizacji w 2008r skoncentrowano się głównie na poprawie osiągów, kosmetyce i ulepszeniach aerodynamicznych. Duża część użytkowników wykorzystuje swoje egzemplarze do turystyki i codziennych dojazdów do pracy, dlatego z myślą o nich układ ABS powinien być dostępny przynajmniej za dopłatą. Kontrola trakcji i możliwość elektrycznej zmiany ustawień zawieszenia również nie byłaby zbędnym dodatkiem. Jednak o modyfikację proszą zwłaszcza hamulce.

Zastosowane są poprawne. Poza tą wadą Hayabusa jest udanym motocyklem, o piorunujących osiągach, ale oddającym je z takim spokojem, że nawet średnio zaawansowany kierowca nie będzie miał problemów z bezpieczną jazdą. Oczywiście pod warunkiem zachowania czujności i częstego spoglądania na prędkościomierz.

To świetne połączenie zalet motocykla sportowego i wygodnego turystyka, z rozpoznawalnym wyglądem.  Hayabusa jest ofertą dla myślących motocyklistów, ceniących dobre osiągi i komfort wyższy, niż na sportach. Cena 54900 wydaje się w porządku. Motocykl o mocy zbliżonej do 200KM. Zaletami tego motoru jest wygląd, przyśpieszenie dające zadowolenie oraz komfort. Motor nie posiada wyświetlacza spalania oraz wskazań temperatury.  Suzuki Harbusa po kilku metrach jest monolitem, sama przyjemność jeżdżenia. Trzeba zwrócić uwagę na prędkościomierz i manetkę gazu.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Motory