Suzuki Intruder M800

Doskonały i nowoczesny wygląd nowego motocykla Suzuki Intruder M800 podkreśla płynne linie oraz chromowane elementy wykończenia. Technicznie zaawansowany widlasty, dwucylindrowy silnik o pojemności 805 cm3. Motocykl wyposażony jest w układ wtrysku paliwa, zapewnia wysoką moc. Intruder M800 to cruisera, który posiada ekscytującą stylistykę i zaawansowaną technologię całej gamy motocykli Suzuki, napędzanych silnikami o dużej pojemności skokowej. Ci który szukają prawdziwej definicji komfortowego podróżowania to właśnie doskonały wybór.

Niskie i długie podwozie Intrudera M800 wywiera silne wrażenie i zapewnia wysoki komfort podczas jazdy. Kierownica została przesunięta w stronę kierowcy, gdyż pozwala na zachowanie wygodnej pozycji oraz komfortu w czasie jazdy. Szerokie siedzenie idealnie pasuje z nowym, tylnim błotnikiem. Stalowa, rama kołyskowa połączona jest ze szkieletem tylnej części motocykla wykonanej ze stali nierdzewnej.

Zajmując pozycję za kierownicą można uznać, że M800 został zaprojektowany głównie z myślą o kobietach. Duża, wygodna kanapa ulokowana jest nisko, co zdecydowanie ułatwia manewrowanie, a podnóżki w porównaniu z większymi braćmi przesunięto w stronę kierowcy. Nadal jednak siedzi się bojowo, groźnie, rozpościerając ramiona nad pokaźnym zbiornikiem paliwa. Z tyłu znajduje się oparcie dla pasażera.  Podróżuje się całkiem przyjemnie, do czego przyczynia się silnik. Pięciostopniowa skrzynia biegów nie potrzebuje sprzęgła. Użycie klamki i mocniejsze wbicie biegu generuje głośny trzask.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Motory