Toyota RAV4 II wyglądem przypomina typową terenówkę, ale jednocześnie nie brak w nim oryginalnych detali pokazujących jego nowoczesność.

W tym samochodzie nie brakuje miejsca, jest to auto bardzo przestrzenne. Jedynie bagażnik, jak na taką terenówkę przystało jest za mało pojemności i drzwi otwierają się jak w lodówce. We wnętrzu Toyota jest bardzo dobrze wykończona, ma znakomicie rozbudowaną deskę rozdzielczą, wszystkie przełączniki, klawisze oraz tablice zegarowe. Nie trudno jest je zauważyć i używać. Jednak schowki w aucie są zbyt małe, żeby np. zmieściły się dokumenty formatu a4. Silnik jest tragiczny, do 100 km/h jest w porządku, jednak później pracuje coraz głośniej, co męczy pasażerów. W samochodzie brakuje również szóstego biegu oraz zdarzają się problemy z wrzuceniem wstecznego. Dużym plusem jest ekonomiczność tej Toyoty, małe spalanie paliwa oraz łatwość prowadzenia auta.  Bezproblemowo chodzi sprzęgło i wspomaganie kierownicy. Posiada również przydatny gadżet jakim jest czujnik parkowania, który jest bardzo przydatny z tyłu. Klimatyzacja nie jest problemem, tak samo jak wentylacja i ogrzewanie.

Niestety jak na terenowe auto przystało, Toyota RAV4 II źle spisuje się przy drodze dziurawej, gdyż przy twardym podwoziu łatwo pasażerowie odczuwają każdą lukę na drodze. Dobrze się jeździ tylko po prostej drodze. Zdarzają się również przypadki gdzie RAV4 II nie podjedzie pod górkę, ponieważ zaczyna się ślizgać. Samochód posiada oczywiście napęd na cztery koła.  Jest bardzo drogim autem, więc warto przemyśleć czy opłaca się zakupić tą Toyotę RAV4 II.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody terenowe