Niemiecki Passat B5 kombi, to wspaniały, duży, przestrzenny i rodzinny samochód. Posiada foremny bagażnik, który jest ogromny, a po rozłożeniu tylniej kanapy, mamy przestrzeń porównywalną do łóżka – zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Wygląd na zewnątrz jak i w środku jest rewelacyjny. Jego największą zaletą jest jakość materiałów użytych do wykonania wnętrz. Kokpit wraz z tapicerką drzwi jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Passat B5 to stosunkowo tani w utrzymaniu samochód, który nie traci szybko na wartości! Jest to jedno z najbardziej pożądanych aut na rynku samochodowym!

Silnik jest rewelacyjny, przede wszystkim oszczędny, nic w nim nie stuka, nie bierze oleju, można powiedzieć że jest najmniej awaryjnym silnikiem, dzięki prostocie swojej konstrukcji. Spalanie tego samochodu, jest rewelacyjne, na trasie średnio koło 6 litrów, a po mieście maksymalnie 7,5 litra!

Samochód jest wyposażony w klimatyzacje, znakomitą wielofunkcyjną kierownicę. Plusem są elektrycznie otwierane szyby zarówno z przodu jak i z tyłu. Volkswagen Passat B5 cieszy się znakomitym komfortem podczas jazdy, przyjemnie się go prowadzi. Zawieszenie jest twarde i sztywne, wyłapuje wszelkie nierówności na drodze, a także pozwala załadować duży ciężar, nie powodując że samochód się obniży. Samochód ten jest bardzo praktyczny i bezpieczny, dobrze wyposażony – posiada ABS, ASR, ESP oraz poduszki powietrzne. Przeważającym czynnikiem w tym aucie jest komfort i ekonomiczność auta, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, a także jego awaryjność prawie minimalna.


Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kategoria: Samochody osobowe