in

Czym jest hybryda plug-in – samochody hybrydowe od Mercedes-Benz

Hybryda plug-in pozwana nie tylko na długą jazdę na prądzie elektrycznym, ale również przyczynia się do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Co więcej, samochody z napędem hybrydowym poprawiają komfort jazdy i umożliwiają poruszanie się po zielonych strefach. Jakie auta hybrydowe plug-in oferuje Mercedes-Benz?

Hybryda plug-in – nowatorskie rozwiązanie na rynku samochodów

Auta hybrydowe plug-in od marki Mercedes-Benz to posiada więcej niż jedno źródło napędu. Jest to połączenie niskiego zużycia paliwa, wydajności, cichego prowadzenie i wielu więcej komfortowych rozwiązań. Marka Mercedes produkuje samochody łączące w sobie wszystko to co najlepsze, zarówno ze świata pojazdów spalinowych. jak i elektrycznych.

Plug-in hybrid od Mercedes-Benz – czy warto?

Bez wątpienia, samochody hybrydowe mają wiele zalet, jednak najczęściej wymienia się możliwość przełączania między trybami w zależności od potrzeb kierowcy. Poruszając się po drogach miejskich można korzystać wyłącznie z zasięgu baterii elektrycznych. Na dłuższe trasy świetnie sprawdzi się wykorzystanie w pełni możliwości auta i posiadanego przez niego silnika spalinowego. 

Marka Mercedes-Benz dba o wygodę swoich klientów na najwyższym poziomie. Z tego powodu skupiła się na tym, aby w modelach plug-in ominąć ograniczenia związane z zasięgiem silnika elektrycznego. Co więcej, podczas dłuższych tras. kierowcy samochodu hybrydowego marki Mercedes-Benz mogą cieszyć się pełnią osiągów silnika spalinowego,a na drodze swobodnie korzystać z elektrycznego, jednocześnie rozkoszując się przyjemną, bezgłośną podróżą.

Idealny Mercedes z napędem hybrydowym dla Ciebie!

Mercedes klasa A 250 e

Niewielkie miejskie auto, oferujące wiele korzyści związanych z silnika elektrycznego. Posiada świetny zasięg w trybie elektrycznym, który wynosi 50-70 km, a czas jego ładowania to tylko 25 minut – nieważne czy to na stacji ładowania, czy we własnym domu. Kolejną zaletą tego modelu jest pojemny bagażnik.

Mercedes klasa E 300 e

Idealny dla osób, które spędzają dość sporo czasu w trasie. Jest to samochód dużych gabarytów, który posiada taką samą baterię jak w klasie A czy B. Silnik elektryczny wspomaga silnik spalinowy o mocy układu 320 km. Model ten osiąga przyspieszenie do 100 km/h w mniej niż 6 sekund!

GLA SUV w technologii plug-in hybrid

GLA 250 e to terenowy SUV wykorzystujący technologię plug-in hybrid. Głównymi. ale nie jedynymi zaletami tego pojazdu jest bezemisyjna jazda w mieście i terenowy charakter.

CLA Coupe plug-in hybrid

CLA Coupe plug-in hybrid łączy w sobie wydajność i dynamikę silnika elektrycznego wraz z zasięgiem silnika spalinowego. Samochód ten będzie idealny dla osób, dla których ważna jest niska emisyjność i sportowy charakter.

Mercedes-Benz plug-in hybrid dostępne w MB Motors!

MB Motors to Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z oddziałami w Piasecznie, Poznaniu i Jankach koło Warszawy. Doświadczony zespół doradczy pomoże Ci w wyborze najlepszego samochodu hybrydowego, dopasowanego do Twoich potrzeb – sprawdz ofertę na -> https://www.mbmotors.pl/samochody-osobowe/mercedes-hybrydowy-plug-in/. Nie czekaj i odwiedź najbliższy salon MB Motors! 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Oświetlenie wnętrza samochodu dla większego komfortu podróżowania: Propozycje od market-led.pl

Jak oddać auto na złom?