in

W czym może pomóc doświadczony importer aut z USA?

auto z usa

Import aut z USA cieszy się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem, ale nie oznacza to wcale, że jest to proste zadanie. Aby ograniczyć ryzyko nieudanego zakupu warto skorzystać z pomocy doświadczonego importera aut z USA. W dużej mierze to właśnie dzięki pomocy zewnętrznej firmy będzie można zaoszczędzić sporo gotówki, cennego czasu i nerwów.

Dlaczego warto sprowadzić samochód z USA?

Sprowadzenie auta z USA jest dobrym posunięciem nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia. Pamiętać należy także o tym, że samochody z USA wyróżniają się bardzo wysoką jakością i doskonałymi parametrami użytkowymi. Pod względem bezawaryjności jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zakup samochodu na krajowym lub europejskim rynku. Nie można zapominać także o tym, że ze Stanów Zjednoczonych można sprowadzić modele samochodów, które są trudno dostępne na lokalnym rynku.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy importera?

Doświadczony importer aut z USA zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo w wyborze pojazdu. Przy zakupie auta na własną rękę niestety bardzo rzadko kiedy można sprawdzić rzeczywisty stan techniczny i wizualny wybranego auta. Zakup realizowany jest wyłącznie w oparciu o zdjęcia w znalezionych ofertach. Profesjonalny importer aut z USA posiada swoich pracowników na miejscu, którzy mogą sprawdzić stan aut, które nas interesują. W ten prosty sposób można znacząco ograniczyć ryzyko nieudanego zakupu. Dla wielu osób największym atutem współpracy z importerami jest to, że zapewniają oni wsparcie w załatwieniu wszystkich formalności. Mowa tutaj między innymi o zorganizowaniu odprawy celnej, czy też o opłaceniu wszystkich niezbędnych opłat (akcyza, cła, podatki itp.).

Jak wybrać najlepszego importera aut z USA?

Aby wybrać porządnego importera warto zwrócić uwagę nie tylko na wysokość prowizji, ale również na wszelkie koszty importu. Tylko najwięksi importerzy dysponują dobrze rozwiniętą siatką kontaktów, czy też dobrze przemyślanymi usługami spedycyjnymi. Najlepsi importerzy są w stanie dostarczyć auto z USA do Polski nawet w przeciągu 6-8 tygodni. Wielu importerów specjalizuje się nie tylko w sprowadzaniu samochodów, ale również istnieje możliwość zakupu wymarzonego motocykla lub quada. Pamiętać należy także o tym, że wiele pojazdów z USA niestety nie jest dopuszczona do jazdy w Polsce. Na szczęście dobry importer bez problemu pomorze w dostosowaniu zakupionego pojazdu do wymogów europejskich. Na fachową pomoc będzie można liczyć również w przypadku zakupu części zamiennych. Pomoc doświadczonych mechaników jest niezbędna przede wszystkim przy zakupie auta uszkodzonego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Na co zwrócić uwagę kupując używane części samochodowe?

Czy powinieneś kupić nowy czy używany samochód?