in

Co oferuje mobilna wulkanizacja Warszawa?

Wyobraź sobie taką sytuację. Jesteś w podróży przez całą Polskę i właśnie przejeżdżasz przez stolicę. Nagle zapala się kontrolka niskiego ciśnienia w kole. Zjeżdżasz na pobocze i widzisz, że z opony zeszło niemal całe powietrze. Ty natomiast nie masz koła zapasowego, a zestaw naprawczy to tylko doraźna naprawa, która może wyrządzić więcej strat niż korzyści. Co wtedy możesz zrobić? Oczywiście najrozsądniej będzie zamówić naprawę ogumienia na miejscu. Czy to możliwe? Okazuje się, że w Warszawie tak. Wystarczy tylko zadzwonić po mobilny serwis opon.

Jak działa usługa wymiany opon na drodze?

Mobilny serwis to firma, która powstała jako odpowiedź na oczekiwania kierowców. Bardzo często zdarzało się, że będąc w podróży, dochodziło do przebicia opony. Naprawa takiej usterki nie jest szczególnie skomplikowana, jednak dla kierowców spoza Warszawy, większym problemem może być znalezienie i dotarcie do najbliższego serwisu. Mobilna wulkanizacja rozwiązuje ten problem. Nie musisz nigdzie jechać, tylko zabezpieczyć swój samochód na poboczu lub parkingu i oczekiwać aż przyjedziemy na miejsce. Nasz serwisowy samochód jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, pozwalający wykonać naprawę i wymianę opon w każdym aucie osobowym i dostawczym oraz ciężarowym.

Jakie usługi świadczy mobilny serwis opon?

Mobilna wulkanizacja Warszawa to firma, która kompleksowo dba o potrzeby kierowców, w których autach doszło do uszkodzenia opony. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:

  • lokalizowanie i usuwanie uszkodzonych miejsc w oponie — np. przebicia gwoździami, wkrętami;
  • szybka wymiana opon sezonowych;
  • kompleksowe usługi w zakresie wyważania opon;
  • wymiana, naprawa lub kalibracja czujników ciśnienia TPMS;
  • serwis opon w maszynach budowlanych – np. dokręcanie śrub, pompowanie;
  • doraźne naprawy ogumienia, pozwalające dojechać od najbliższej bazy transportowej.

Warto podkreślić, że nasze wozy serwisowe wyposażone są w przenośne klucze udarowe, pozwalające odkręcić nawet najbardziej zapieczone śruby w pojazdach ciężarowych, maszynach rolniczych i budowlanych. Prowadzimy także sprzedaż opon nowych do samochodów osobowych, połączoną z ich dostawą i założeniem na miejscu. Nowością w ofercie jest także przechowalnia opon. Usługa ta cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród mieszkańców bloków i apartamentowców, niedysponujących dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi lub garażami. W naszej firmie można również dokonać zakupu niezbędnych akcesoriów, takich jak manometry ręczne i cyfrowe, a także profesjonalna chemia do pielęgnacji kół i felg.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katalizator

Dlaczego odzysk metali szlachetnych z katalizatorów jest ważny?

Jak wybrać odpowiedni komis samochodowy

Jak wybrać odpowiedni komis samochodowy?