in

Samochód na kilometry w Rzeszowie – to łatwiejsze niż myślisz!

W Rzeszowie kierowcy mają możliwość korzystania z różnych form najmu samochodów, w tym również z opcji wypożyczania pojazdów na minuty. Jest to rozwiązanie odznaczające się licznymi zaletami. Na czym ono polega i jak z niego korzystać?

Czym jest wynajem aut na minuty?

Wynajem samochód na minuty to nowoczesna usługa transportowa w całości obsługiwana z poziomu specjalnej aplikacji. Zdecydowanie największym jej atutem jest to, że płaci się jedynie za czas przejazdu i realnie pokonany dystans. Omawiana usługa adresowana jest do każdego, kto potrzebuje samochodu na bardzo krótki czas, np. na kilka godzin. Nie ma przy tym znaczenia, czy kierowca wypożyczający pojazd jest osobą prywatną, czy prowadzącą działalność gospodarczą. Jest jednak pewien warunek, jaki muszą spełnić wszyscy, którzy chcą wynająć auto na kilometry – Rzeszów daje pod tym względem szerokie pole do działania. Chodzi mianowicie o posiadanie ważnego prawa jazdy.

Jak wynająć auto na minuty w Rzeszowie?

Decydując się na wypożyczenie samochodu na minuty, trzeba najpierw zainstalować na smartfonie aplikację  PANEK CarSharing. Następnym krokiem jest założenie w niej konta klienta. Procedura rejestracyjna zajmuje dosłownie parę minut. Po uzyskaniu potwierdzenia utworzenia konta można zacząć korzystać z aplikacji. Służy ona przede wszystkim do rozpoczynania i kończenia najmu, a także do rezerwowania samochodów, płacenia za przejazdy i zgłaszania usterek.

Dlaczego warto wynajmować auta na minuty w Rzeszowie?

Rzeszów, podobnie jak inne duże miasta, boryka się z problemem korków. Wynajem aut na minuty sprzyja rozładowywaniu natężenia ruchu, ponieważ jeden współdzielony pojazd zastępuje kilka aut osobowych. W tym kontekście pojawia się też aspekt ekologiczny – mniej samochodów na drogach to mniej spalin. Na korzyść prezentowanej usługi przemawiają także i inne przesłanki takie jak m.in. przejrzystość systemu opłat i rozliczeń, wygoda, niezależność od transportu publicznego czy dostęp do nowoczesnej, doskonale wyposażonej floty.

 https://panekcs.pl/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
skup

Skupy aut- błyskawiczna sprzedaż używanego samochodu!

Oznaczenia na oponach samochodowych. Wszystko, co musisz wiedzieć