in

Hyundai Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid – klasa premium na przeciętną kieszeń

santafe

Samochody klasy premium kojarzą się z nieosiągalnym marzeniem, na którego spełnienie mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Szczęśliwie coraz więcej producentów stara się wprowadzić rozwiązania typowe dla najwyższej klasy do pojazdów oferowanych w znacznie przystępniejszej cenie. Przykładem jest Hyundai Santa Fe, który zachwyca jakością wykonania, bogatym wyposażeniem, a także nowoczesnymi wersjami napędowymi – Hybrid oraz Plug-in Hybrid.

Hyundaia Sana Fe Hybrid – cena jest bardzo konkurencyjna

Hyundai Santa Fe Hybrid to dowód na to, że duży SUV wykonany w jakości samochodów klasy premium nie musi być koszmarnie drogi. Dobra cena tego modelu wynika wyłącznie z nieco niższego prestiżu koreańskiego producenta. Jeśli nie masz żadnych uprzedzeń, to poważnie rozważ zakup tego modelu.

Zwłaszcza, że Hyundai Santa Fe Hybrid wyróżnia się czymś więcej niż tylko dobrą ceną. Zacznijmy od przyjrzenia się układowi napędowemu. To klasyczna hybryda, w której pierwsze skrzypce gra jednostka benzynowa o mocy 180 KM, współpracująca z silnikiem elektrycznym o mocy 44 kW. Sumaryczna moc układu wynosi 230 KM, co w zupełności wystarczy do dynamicznej, bezpiecznej jazdy. Dodajmy, że Santa Fe Hybrid zawsze jest oferowany z sześciobiegową przekładnią automatyczną.

O cenę Hyundaia Santa Fe Hybrid zapytaj w salonie autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice (https://mmcars.hyundai.pl/). Dealer zaproponuje Ci również jazdę testową, podczas której jeszcze lepiej poznasz ten znakomity samochód.

Szukasz promocji na Hyundaia Santa Fe Hybrid? W MM Cars Hyundai Katowice możesz liczyć m.in. na atrakcyjne pakiety ubezpieczeń oraz specjalne warunki finansowania zakupu. Dealer oferuje również serwis, akcesoria i części do Hyundaia Santa Fe.

Bogate wyposażenie

Jak przystało na samochód aspirujący do klasy premium, Hyundai Santa Fe Hybrid oferuje wszystkie najbardziej pożądane elementy wyposażenia. Ich lista jest bardzo długa, dlatego wspomnijmy tylko o kamerze cofania, adaptacyjnym tempomacie, systemie chroniącym przed zderzeniami, systemie łączności bezprzewodowej BlueLink czy napędzie na cztery koła AWD.

Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid

Santa Fe Plug-in Hybrid to bardzo ciekawa propozycja dla kierowców, którzy nie są jeszcze gotowi, aby przesiąść się do samochodu w 100% elektrycznego, natomiast chcą jeździć ekologicznie, ekonomicznie i zacząć korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie motoryzacji.

W tym wariancie mamy możliwość uzupełniania energii w akumulatorach z zewnętrznej ładowarki – również w przydomowym garażu. Nie tylko gwarantuje to dużą oszczędność na paliwie i redukuje emisję spalin, ale również realnie zwiększa zasięg samochodu na jednym ładowaniu/tankowaniu, dodatkowo pozwalając przemieszczać się w trybie wyłącznie elektrycznym w warunkach miejskich.

Więcej o Hyundaiu Santa Fe Hybrid i Plug-in Hybrid czytaj na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/hyundai-santa-fe-katowice-cena-czesci-jazda-testowa-uzywane.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Naprawa samochodów z USA

Uszkodzone samochody z USA. Dlaczego warto je sprowadzać do Polski?

samochod firma

Kiedy warto ozonować samochód firmowy?