in

Parking z możliwością wykupienia abonamentu

Samochód to niezwykła maszyna, znacznie ułatwiająca poruszanie się po drogach. Coraz więcej osób decyduje się na zakup auta, niestety generuje to bardzo duży ruch na ulicach. Problemem może być także zaparkowanie pojazdu, szczególnie w większym mieście. Bezpieczny parking to gwarancja spokoju dla kierowcy. Dlatego tak ważne jest korzystanie wyłącznie z miejsc tego typu.

Bezpieczeństwo pojazdu na pierwszym miejscu

Mieszkańcy dużych miast doskonale wiedzą, jak trudne bywa niekiedy poruszanie się własnym samochodem po zakorkowanych ulicach – szczególnie w godzinach szczytu. Niekiedy zdarza się także, że posiadacz auta chce pozostawić swój pojazd na parkingu, aby móc udać się na spotkanie biznesowe, obiad ze znajomymi, zwiedzanie miasta czy zakupy. Znalezienie wolnego miejsca parkingowego graniczyć może z cudem. Dodatkowo warto jest mieć także na uwadze bezpieczeństwo samochodu. Nie każde miejsce parkingowe jest monitorowane i strzeżone, oznacza to, że auto narażone może być na potencjalne zniszczenie lub kradzież.

Parking Kraków to sprawdzony obiekt, znajdujący się w centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że kierowca udać się może pieszo do wybranej restauracji, galerii handlowej czy na zwiedzanie ciekawych zabytków. Parking monitorowany jest 24/7, każdy pojazd jest zatem właściwie chroniony. Oczywiście na terenie obiektu znajduje się także pracownik, który służy pomocą w razie ewentualnych pytań.

Jak długo samochód zaparkowany może być na parkingu?

Znakomicie usytuowana lokalizacja sprawia, że kierowcy nie mają najmniejszego problemu z trafieniem w miejsce docelowe. Ułatwieniem jest także korzystanie z parkingu, bowiem wystarczy przy wjeździe pobrać bilet, który umożliwi podniesienie się szlabanu. Rozległy teren sprawia, że parking dysponuje wieloma wolnymi miejscami. Opłata uiszczana jest w momencie wyjazdu z parkingu. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także możliwość wykupienia abonamentu, który dostępny jest w kilku formach – 24 h, 48 h, 72 h, tygodniowej, dwutygodniowej bądź miesięcznej. Dłuższe pobyty na parkingu to idealna propozycja dla osób, które planują kilkudniowy wypad do Krakowa lub pracują w firmie, która nie posiada własnych miejsc parkingowych.

Gwarancja bezpieczeństwa pojazdu jest dla kierowcy niezwykle istotna. Pozostawienie auta w przypadkowym miejscu to narażenie nie tylko pojazdu na uszkodzenie, ale także kierowcy na niepotrzebny stres.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tlumik

Tłumiki sportowe samochodu – czy warto inwestować?

skrzynia

Skrzynia manualna czy automatyczna – która spełni Twoje wymagania?