in

Dylemat – wynająć BMW czy Mercedesa? – rozwiążemy w wypożyczalni Black Cars

mercedes

Obie wzmiankowane wyżej marki to wyznaczniki stylu pod względem designu, jak i klasa jakości, dla wielu innych producentów aut – niedościgniona, dlatego też wybór w stylu: wynająć BMW czy Mercedesa do najłatwiejszych należeć nie będzie. Jakkolwiek fachowa obsługa klienta w warszawskiej wypożyczalni samochodów luksusowych doradzi nam w najdrobniejszych szczegółach, jakimi parametrami, cechami szczególnym i udogodnieniami, będzie się wykazywać model każdej z niemieckich marek, to od nas w ostateczności zależeć będzie czy wynająć BMW czy Mercedesa?

Flota w Black Cars – ścisła czołówka limuzyn klasy premium

Poszukiwanie dobrej firmy wynajmującej auta luksusowe, a finalnie już, wynajem samochodów klasy premium, nigdy jeszcze w Warszawie nie był łatwiejszy. Powiedzmy więcej, nie tylko w Warszawie, bowiem Black Cars, to jedna z niewielu firm, która po podpisaniu umowy (także online) dostarczy nam auto wprost pod drzwi naszego domu, gdziekolwiek ów znajduje się na terenie całego kraju!

Poza tym, jeśli tylko wejdziemy na stronę blackcars.pl, od razu przekonamy się, iż dobrą wypożyczalnię aut luksusowych poznamy po tym, jaki stan, rocznik i typ pojazdów ma ona w swej ofercie. A te, są pod każdym względem limuzynami z „najwyższej półki”. Ale fundament działania Black Cars, to nie tylko usługi na najwyższym poziomie, lecz także oferta limuzyn marek niemieckich, takich jak Mercedes czy BMW.

Samochody te są odpowiedzią na wyjątkowe potrzeby świadomego klienta i obie te marki sprawdza się w różnych okolicznościach, przy różnych okazjach. Zatrzymajmy się więc na chwilę nad kwestią; wynająć BMW czy Mercedesa, która to z pewnością dotyczy każdego Klienta, przeglądającego ofertę luksusowej wypożyczalni aut.

Dwie filozofie samochodów luksusowych, czyli wynająć BMW czy Mercedesa?

To, iż BMW i Mercedes, to niemalże wzorce z Sevres dla produkcji samochodu osobowego już od półtora wieku, to wiedza powszechna. Obaj producenci, czyli dawny Daimler-Benz i Bayerische Motoren Werke, działają odpowiednio, od 1880 i 1916 roku. Próbując rozwikłać dylemat: wynająć BMW czy Mercedesa, z pewnością możemy zdać się na rzut monetą, jeśli chodzi o tradycje i doświadczenie danej marki.

Podobnie, nie powinniśmy się martwić o wybór, który z modeli BMW lub Mercedesa, oferowanych przez Black Cars, będzie lepszej jakości i klasy, bowiem obaj producenci od stulecia ścigają się pod względem precyzji wykonania, zachwycającego designu czy implementacji najnowszych rozwiązań technicznych. Kwestia – wynająć BMW czy Mercedesa – tylko pozornie wydaje się niemożliwa do rozwikłania, ponieważ obie marki proponują limuzyny, przeznaczone do innych „zadań bojowych”.

Spójrzmy na wybrane, modelowe przykłady. Mianowicie, limuzyna Mercedesa klasy E220d Exclusive, to pojazd raczej na spotkania biznesowe, wyjazdy do ważnego kontrahenta. Głęboka czerń lakieru i subtelne, opływowe kształty sugerują, iż mamy do czynienia z niewymuszoną, bezprecedensową elegancją. Wynajmujący Mercedesa takiej klasy, daje sygnał, że nie musi niczego udowadniać, a komfort jazdy i jakość wykonania pojazdu, są dla niego wyznacznikami luksusu.

Takim Mercedesem, będącym swoista perła we flocie Black Cars spokojnie udamy się też na głośną premierę operową lub arcyważną kolację. Z kolei, BMW z 7 już generacji serii 3 (G20 320d), to pojazd łączący w swobodny sposób cechy luksusowej limuzyny z autem o sportowym pazurze. Mamy więc w pakiecie niebieski lakier o głębokim odcieniu, mówiący innym użytkownikom dróg, że widzą auto dynamiczne (diesel o 200 KM mocy), ale szczęśliwie – w odróżnieniu od marek japońskich czy włoskich – o nieprzesadnie agresywnym charakterze. BMW serii 3, świetnie sprawdzi się podczas wieczornego wypadu w gronie przyjaciół, podczas eksploracji wielkomiejskiej dżungli.

To auto warto także wynająć, jeśli wraz z ze współpracownikami mamy zamiar dobrze zaprezentować firmę podczas wyjazdu na eventy sportowe, których nasz brand jest współsponsorem. Tak więc, odpowiedź na pytanie wynająć BMW czy Mercedesa, zależy tylko od okazji i okoliczności.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Dlaczego warto prowadzić usługi wynajmu aut dostawczych?

opony rolnicze

Jak dobrać opony do maszyn budowlanych?