in

Skuter elektryczny – tania i ekologiczna podróż

Marzysz o wygodnym, szybkim i bezpiecznym sposobie poruszania się po mieście, dzięki któremu unikniesz korków i zawsze dotrzesz na czas? A może kładziesz nacisk na rozwiązania ekologiczne, które nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalne? W każdym przypadku rozwiązaniem może być tani i ekologiczny skuter elektryczny. Zobacz, dlaczego ten sposób podróżowania zyskuje coraz większą rzeszę fanów! 

Skuter elektryczny – dla Ciebie, Twojego portfela i dla środowiska!

Nie bez powodu na ulicach polskich miast, zwłaszcza większych metropolii, coraz częściej spotykamy kierowców podróżujących skuterami. Korzyści z jazdy elektrykiem doceniają już nie tylko firmy kurierskie, ale każdy, komu zależy na czasie, wygodzie i dbałości o środowisko naturalne. Skuter elektryczny jest znacznie bardziej ekologiczny od swojego odpowiednika spalinowego, ponieważ nie emituje szkodliwych gazów, a jego konstrukcja – ze względu na brak eksploatowanych części mechanicznych – jest praktycznie bezawaryjna. Wybierając pojazd z silnikiem elektrycznym, pomagamy nie tylko dbać o czystość powietrza, ale również zdrowie własne i innych.  

Niskie koszty eksploatacji i coraz niższe ceny zakupu modeli elektrycznych, jasno przesądzają o opłacalności tego rozwiązania. Nawet najbardziej wydajny skuter elektryczny dla dorosłych będzie znacznie tańszy w obsłudze od jakiejkolwiek alternatywy spalinowej. Pomijając nawet różnice między poborem energii a spalaniem paliw konwencjonalnych, zauważalnych oszczędności dostarczy brak serwisowania i wykonywania nierzadko drogich napraw w warsztacie. 

Skuterem łatwiej i szybciej dla każdego

Skutery są także chętnie wybierane przez osoby, które nie posiadają prawa jazdy kategorii A. Motocykl elektryczny 125 cm3 (11kW) może być obsługiwany przez kierowców samochodowych, a także osoby z prawem jazdy A1. Dzięki temu pojazdy te są dostępne dla szerokiej gamy odbiorców – zarówno młodszych, jak i starszych. 

Skuter elektryczny dla dorosłych będzie dobrą alternatywą względem samochodu, jeśli w ciągu dnia pokonuje się wiele krótkich tras w mieście. Możliwość uniknięcia korków, ogromna swoboda manewrowania i absolutny brak problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego nieopodal docelowej lokalizacji, przekonują rzesze osób, które przed pierwszą próbą nie wyobrażały sobie zasiadania na jednośladzie. Intuicyjna i łatwa obsługa skutera sprawia, że każdy jest w stanie bezpiecznie i efektywnie obsługiwać taki pojazd. 

Wygoda przede wszystkim 

Oferowane dziś skutery elektryczne zachęcają do siebie wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami. Nowoczesne oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność we dnie i w nocy, nierzadko wpływając też na atrakcyjność designu. Wysoka pojemność baterii przekłada się na maksymalny zasięg pojazdu, który może przekraczać nawet 100 km na jednym ładowaniu. Intuicyjne wyświetlacze LCD, wygodne siedzenia i dodatkowe funkcje wspierające bezpieczeństwo jazdy, przekładają się na maksymalny komfort użytkowania. Łatwo można się o tym przekonać na własną rękę, testując już teraz wybraną maszynę!

Zapraszamy do sprawdzenia rankingu skuterów elektrycznych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Dlaczego przegląd samochodowy jest tak ważny? Kiedy go wykonać?

Sklep motocyklowy w Łodzi zaprasza