in

Dlaczego warto stosować nakładki na progi samochodowe?

Wielu kierowców zapomina o tym, jak przydatne są nakładki na progi. W końcu tego typu elementy stanowią świetną ochronę nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi związanymi z uderzeniem progu samochodowego ciężkimi przedmiotami, ale również przydają się podczas codziennego korzystania z pojazdu.

  1. Co dają nakładki na progi w samochodzie?
  2. Jak zabezpieczyć progi samochodowe?
  3. Największy wybór nakładek do aut

Dodając do tego przystępne ceny oraz bogaty wybór produktów, trudno zrozumieć, dlaczego ktoś miałby nie zadbać o to, aby progi samochodowe były prawidłowo zabezpieczone. W końcu to właśnie one są zazwyczaj najbardziej narażone na uszkodzenia.

Co dają nakładki na progi w samochodzie?

Przeznaczone na progi nakładki produkowane są z trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Tego typu nakładki progowe dostępne są do wielu różnych modeli aut i można je zamówić na stronie https://sklep.croni.pl/13858-progi, dzięki czemu każdy kierowca może je dopasować do swojego pojazdu. Warto również wspomnieć o tym, że chociaż standardowo progi wykonane są w taki sposób, że nie wyróżniają się niczym szczególnym, to dzięki nakładkom listwy progowe zyskują lepszy wygląd.

Oznacza to, że wspomniany produkt pełni dwie funkcje: poprawia estetykę, dzięki czemu podkreśla design pojazdu, a także zabezpiecza jego elementy przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

Jak zabezpieczyć progi samochodowe?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że sam proces montażu nakładek na progi jest bardzo intuicyjny i poradzą sobie z nim nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie wykonywały podobnych działań. Samodzielny montaż tych akcesoriów należy zacząć od przygotowania powierzchni, co wiąże się z jej wyczyszczeniem i odtłuszczeniem. Kolejnym krokiem jest skorzystanie z dołączonej do progu taśmy dwustronnej, którą należy przykleić w miejscu, gdzie ma się znaleźć próg. Na koniec pozostaje jedynie docisnąć do niej zakupione nakładki na progi samochodowe.

Największy wybór nakładek do aut

Popularny sklep, w którym można zamówić progi do wszystkich samochodów, ma w ofercie również inne produkty zabezpieczające poszczególne elementy. Dostępne są między innymi nakładki na zderzak, które można zamówić na https://sklep.croni.pl/13870-zderzak. Dużym zainteresowaniem wśród kierowców cieszą się również listwy boczne, nakładki na grile i podstopnice. W razie problemów z samodzielnym dobraniem nakładek i innych elementów do posiadanego auta można skontaktować się z pracownikami działu obsługi klienta i poprosić o pomoc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Jak sprowadzić samochód z zagranicy? Czy to się opłaca?

Jak się przygotować do przeglądu samochodu w Łodzi?